Ban dla Eustachego

Witam dzisiaj przychodzę z propozycją żeby zbanować Eustachego,dlaczego?
Odpowiedź jest prosta,dużo razy cheatował na serwerze fizi,jest toksyczny,każdego chce udupić,większość graczy go nie lubi,jak jeszcze był w administracji sprzedawał swoich ludzi na serwerze konkurencji.

** pozdrawiam**

Akurat większość graczy mnie lubi (Z początku myślałem że jest inaczej, ale po chwili grania zobaczyłem że jednak duża część osób mnie lubi), nie chciałem udupić KAŻDEGO, ten post jest bez sensu, cheatowałem aby raz za pozwoleniem fiziego aby przetestować czy jego antycheat (którego nie było jak się potem okazało) działa, po czym fizi dał mi bana żebym myślał że to antycheat. A ten drugi ban od Martineza jest za podskoczenie 3 razy w odpowiednim momencie. Toksyczny ja? Proszę, nie ośmieszaj się. Jakbym miał się do ciebie porównać jeżeli chodzi o "toksyczność" to powinienem być święty xD. Jeżeli ktoś już miałby za coś dostać perma, to byłbyś to ty. Banowałeś permanentnie ludzi za byle co z powodem "troll". Nawet fiziemu za trolla dałeś mimo że jedyne co robił to budował sobie z puszek jako bezdomny, czy mojemu koledze za "crashowanie serwera" mimo że jedyne co zrobił to biegał sobie po mapie, zgłosił parę spraw do admina i gdy po 15 minutach wrócił miał perma. Ja za "udupianie" już kiedyś dostałem karę od bodajże @Skrimi .
A tak poza tym - Jaki jest sens w pisaniu takich pseudo-skarg (i to na dodatek w propozycjach) przed powstaniem serwera?
Nie ludzi tylko jak już to po pierwsze podludzi. Po drugie to nie byłem już wtedy w administracji, a ty ani martinez nie jesteście "moimi ludźmi". Po trzecie chciałem dobrze, gdyż wbiliście na swoim głównym koncie, gdy serwer był prawie pełny i zaczęliście propkillować, crashować i gdyby was ktoś skojarzył (a skojarzyło z 5 osób) to robilibyście antyreklamę fiziemu. Wtedy też groziłeś mi, i obrażałeś mnie, a to też był powód żeby Cię zgłosić. A co w tym najgorsze to to, że sam kiedyś zrobiłeś to samo i jakoś w tym swojej winy nie widzisz.

Jako że nie ma jeszcze regulaminu forum, więc chyba mogę się tutaj wypowiedzieć. Zwłaszcza, że jest to w propozycjach a nie skargach. Dlaczego by nie pogodzić się albo się "ignorować" ? Czy cała sieć, serwer (który jeszcze nie powstał) musi wiedzieć o waszych problemach i sporach?
Nawet według mnie temat na forum był zbędny, bez celu itp.
Nie stoję po żadnej stronie. Pamiętam ciebie Eustachy z którejś z poprzednich edycji (Eustachy robi ch***** eventy - nie że ja tak mówię, ale wtedy pół serwera tak pisało xD)
Może po prostu pójdźcie na piwo, albo na jednego głębszego albo lolka se zajarajcie i skończcie to.
Co było to było. Po c*** drążyć temat.
Moim zdaniem powinniście zostać oboje normalnie w administracji, i zobaczyć jakie będą tego efekty.

@indix Ja tam go ignoruję, ale jeżeli on nagle znowu zaczyna, to ja nie mogę tak stać i po prostu patrzeć jak mnie oskarża o jakieś fałszywe/przedawnione za przeproszeniem gówno. I nie, nie istnieje nawet taka możliwość że będziemy obaj w administracji razem.

dziwne, że jeszcze nikt tego nie zamknął

za długo nie pożyje

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Wygląda na to, że Twoje połączenie z fiziarnia.pl - serwery Garry's Mod zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.